וטרינר 24 שעות: מטפלים בבעל החיים שלכם כ-24 שעות ביממה!

וטרינר 24 שעות: מטפלים בבעל החיים שלכם כ-24 שעות ביממה!

מחפשים וטרינר שזמין 24 שעות? אתם במקום הנכון! אהבה של בעל חיים היא אהבה ייחודית, אהבה שבמידה רבה לא ניתן להעביר אותה במילים אלא ניתן רק לחוש אותה.

כיום המון משפחות מגדלות בעל חיים, ובכך הן מעניקות חיים ובית חם.

בעוד אתם מגיעים עם בעל החיים שלכם לביקור אצל הוטרינר, אחת לתקופה לבדיקות שגרתיות, לא פעם, נדרש טיפול מיידי בעקבות סימפטום פיסי או התנהגות שאינכם מכירים בבעל החיים שלכם.

לשמחתכם, אתם וחיית המחמד האהובה שלכם לא לבד, ותוכלו לגשת אל וטרינר 24 שעות באשדוד במרכז הוטרינרי אנימל סנטר.

וטרינר 24 שעות – כשיש מצב חירום, לא מחכים למחר!

כל עוד הכל טוב, הכל טוב. אך מה קורה בעת שמשהו לא כשורה? צריך לטפל באופן מיידי בבעל החיים שלכם.

בעת שאתם מזהים התנהגות שאתם לא מכירים בבעל החיים, מומלץ מאד שלא לדחות את הטיפול לשעות הבוקר או להמתין לשינוי בהתנהגות, אלא לגשת מיד אל וטרינר שיוכל להעניק סיוע חירום לבעל החיים הכל כך אהוב שלכם.

וטרינר 24 שעות באשדוד יקבל את כל בעלי החיים.

מתי מומלץ להגיע לטיפול חירום של וטרינר 24/7?

ראשית, במידה והתרחשה פגיעה פיסית בבע"ח שאתם הייתם עדים לה כמו פגיעת רכב חולף, הכשה של נחש, או קרב בין כלב לכלב או בין חתול לחתול.

מקרים כאלו חייבים להיות מטופלים מיד ואינם סובלים דיחוי.

כמו כן, במידה ואתם מבחינים בחוסר תיאבון אצל בעל החיים שלכם, במקרים בהם בעל החיים שלכם, מקיא ללא הפסקה או משלשל, נשימותיו מהירות וקשות, אינו מסוגל לתת שתן או נותן שתן ללא שליטה, אינו מסוגל לעמוד על רגליו ועוד, כדאי להגיע לבדיקה דחופה אצל וטרינר 24/7, לא משנה מה השעה.

מצבים פיסיים נוספים שתוכלו להבחין בהם ויש לבדוק אותם מיידית הם חוסר שיווי משקל, פרכוסים ורעידות לא מוסברות, התנהגות קיצונית בדמות אדישות היפראקטיביות או כעס, או מקרים בהם בעל החיים שלכם מרגיש לכם מבולבל, גם הפרשות בעלי החיים יכולות להעיד על מצב שאינו תקין: אם אתם מבחינים בצבע שונה של הפרשות, או בתדירות מתן הפרשות שאיננה תקינה כדאי לבדוק זאת שכן לא אחת ההפרשות מעידות על בעיות שונות המחייבות טיפול.

אם לא אתם, מי יטפל בבעל החיים שלכם?

חשוב מאד שתזכרו תמיד כי האחריות לטיפול בבעל החיים שלכם היא האחריות שלכם. בעל החיים נתון לחסד שלכם, והודות לטיפול הנפלא שאתם מעניקים לו הוא זוכה בבית חם ובחיים נפלאים.

וטרינר 24 שעות באשדוד זמין לכם 24/7 על מנת להעניק לבעל החיים שלכם את הטיפול האיכותי, המסור והאדיב ביותר, נצלו זאת!

אתם מכירים את בעל החיים שלכם יותר טוב מכל אחד אחר, כך שבעת שאתם מבחינים בסממנים פיסיים שונים שאינם מאפיינים את בעל החיים שלכם, מומלץ שלא לדחות את ההגעה אל וטרינר חירום.

וטרינר 24 שעות - שירותי וטרינר 24/7

סימפטומים המצריכים טיפול מיידי אצל כלבים וחתולים

כשמדברים על בעלי חיים הגדלים בבית, מדברים בעיקר על כלבים וחתולים, על כן, חשוב לתת מידע ספציפי לגבי התנהגויות וסימפטומים אצל בע"ח אלה, המחייבים אתכם בהגעה אל וטרינר 24 שעות: חוסר יכולת לתת שתן או עצירות הם סימפטומים המעידים על בעיה.

על כן, במקרים ואתם מבחינים בחילוף חומרים בעייתי אצל הכלב שלכם, הגיעו אל וטרינר 24/7.

בנוסף, במידה והכלב שלכם שותה יותר מדי, נותן שתן בתדירות גבוה מהרגיל ולעיתים אוכל יותר מהרגיל ישנה סבירות כי מדובר על בעיית כליות או בעייה הורמונלית.

במקרה בו הכלב שלכם מתקשה לקום ממקום למקום, סביר כי הוא סובל מבעיה באזור האגן. אל תדחו את ההגעה אל הוטרינר שכן כל עיכוב שכזה יכול להיות קריטי ולפגוע בבריאות בעל החיים האהוב עליכם.

סימפטומים נוספים המצריכים ביקור מיידי אצל וטרינר הם קשיים בנשימה, ריח לא נעים מהפה ובמקרים בהם הפרווה יבשה, או לחילופין ישנה קרחות והכלב או החתול שלכם מתגרד באופן בולט ובתדירות גבוה.

הישארו קשובים לסימני המצוקה של חיית המחמד שלכם, היא זקוקה לכם!

עוד בנושא:

המרפאה סגורה כעת.

Call Now Buttonבמקרה חירום לחצו לשיחה
דילוג לתוכן