ועל מה ממליץ וטרינר לחמוסים? על תוכנית בריאות שנתית!

ועל מה ממליץ וטרינר לחמוסים? על תוכנית בריאות שנתית!

ראשית, מגיעות לכם ברכות חמות על אימוץ החמוס. בעל החיים השובב, המצחיק והאנרגטי, ימלא את ליבכם ואת ביתכם באור ובשמחה! חיים בריאים, טובים ומספקים לחמוס, מותנים בשלושת הדברים הבאים:

 • האכלתו במזון בריא ומומלץ, בדגש על תדירות מומלצת ואיכות המזון.
 • תשומת לב, חום ואהבה מבעליו, מכם .
 • טיפולים וטרינריים מונעים ב"אנימל סנטר" .

אנחנו מאמינים כי בכוחם של טיפולים מונעים לשמר את בריאותו של החמוס ולהאריך את תוחלת חייו.

 מסיבה זו, בחרנו לבנות תוכנית טיפולים שנתית במחיר אטרקטיבי, שיאפשר שקט נפשי לכם ובריאות טובה לחמוס!

"חמוסים צריכים וטרינר? לא ידעתי!"

כל בעל חיים צריך וטרינר! מסתבר כי גם אנשים שאימצו חמוס, מופתעים לגלות כי יש כזה דבר וטרינר לחמוסים. מעבר לכך, חלקם לא מודעים לעובדה שמוצעים לחמוסים טיפולים מונעים, לרבות חיסון כלבלבת וטיפולים כנגד טפילים. עם אימוץ החמוס, אתם מתחייבים להעניק לו חיים בריאים, מאוזנים וטובים. האחריות שלכם – להגיע למרפאה לביקורות שגרתיות, מתן טיפולים תקופתיים מניעתיים וטיפולים רפואיים במקרה ובע"ח חולה או במקרי חירום. 

האחריות שלנו – להעניק לחמוס שלכם את הטיפול הוטרינרי הראוי, המקצועי והטוב ביותר.

אז מהי תוכנית בריאות שנתית עם וטרינר לחמוסים?

באפשרותכם להעניק לחמוס שלכם טיפולים וטרינרים ב-2 דרכים:

 • הדרך הראשונה היא לתאם מפעם לפעם טיפולים בודדים. לדוגמא: תיאום טיפול כנגד טפילי מעיים, או תיאום טיפול בכל פעם שהחמוס חולה.
 • הדרך השנייה היא רכישת סל טיפולים שנתי מראש, הכולל בתוכו גם מקרים שבע"ח חולה וגם את כל הטיפולים המניעתיים השנתיים לחמוס .

אנחנו ממליצים בחום על האפשרות השנייה כמובן: תוכנית בריאות שנתית לחמוס שלכם! מה יוצא לכם מזה?

 • רכישת תוכנית הטיפולים הופכת אתכם מחויבים יותר לחמוס ולבריאותו.
 • התוכנית כוללת את כל הטיפולים המניעתיים השנתיים לחמוס, כך שאינכם יכולים לפספס / לשכוח טיפול.
 • אנו מתחייבים על זמינות גבוהה לטיפולים בחמוסים (קובעים ומגיעים).
 • מנוי הבריאותי השנתי נותן הנחות משמעותיות מאוד, בהשוואה להבאת בע"ח בכל פעם ובכך מאפשר לכם את הרפואה הטובה ביותר מחד ושקט כלכלי מאידך.
 • תוכנית המנוי "פט שילד לחמוס" הנה שנתית וכוללת 2 טיפולים כנגד טפילי מעיים וחיסון שנתי לכלבלבת 
 • בנוסף, כוללת התוכנית ללא עלות, מגוון בדיקות רפואיות המתבצעות במרכז הוטרינרי וטיפולים נוספים כגון בדיקות דם, רנטגן, ניתוחים ועוד בהנחות משמעותיות.

 

אימצתם חמוס? עם תוכנית בריאות שנתית לחמוס – פשוט הגיעו לביקור במרפאה וטרינרית!

אימצתם או רכשתם חמוס? לפני שאתם מגיעים אתו לביתכם, הגיעו אלינו למרפאה לבדיקה שגרתית. וטרינר לחמוסים יתרשם חזותית מהחמוס, יבצע מספר בדיקות כלליות מקיפות וימליץ לכם על הרגלים מטיבים שראוי לאמץ, על תנאי ממשק נכונים לגידול החמוס ועל התזונה המיוחדת הנדרשת לחמוסים. במעמד זה, נשתף אתכם בכל הטיפולים הוטרינרים הנדרשים לחמוס. בנוסף, נשמח במעמד זה להשיב על כל שאלותיכם, באשר לסוג המזון המומלץ, תדירות השתייה, כמה זמן יש לשחק אתו בכל יום, לכמה זמן מומלץ להוציא אותו מהכלוב, מהן הסכנות האורבות לחמוס  וכן הלאה.

מעניקים לחמוס את הטוב ביותר – מרפאת "אנימל סנטר"!

אנו מתמחים בטיפול במגוון חיות אקזוטיות, לרבות בחמוסים. הטיפולים שאנו מעניקים לחמוסים, נשענים על ציוד רפואי מתקדם מיוחד לחיות אקזוטיות, על צוות מקצועי, מסור, נאמן וקשוב לבעל החיים ועל מקצועיות לא מתפשרת. אנו מזמינים אתכם להצטרף לתוכנית בריאות שנתית לחמוס "פט שילד לחמוס" – למען השקט הנפשי שלכם ולמען בריאות החמוס. לפרטים נוספים והתייעצות עם וטרינר לחמוסים, התקשרו – 077-7299925

המרפאה סגורה כעת.

Call Now Buttonבמקרה חירום לחצו לשיחה
דילוג לתוכן