מספרה לבעלי חיים

במרכז וטרינר אנימל סנטר קיימת מספרה לבעלי חיים עם ספרית כלבים וחתולים – מירה, ותיקה ומקצועית. תספורות לפי גזעים, הכנה לתערוכות, מריטת שיער לגזעים טריירים ושנאוצרים. טיפוח הפרווה, תסרוקות, גזירת ציפורניים.

רוצים לקבוע תור? התקשרו אלינו.
077-7299925

טיפוח פומרניין

קיצוץ ציפורניים

רחיצת כלבים

טיפוח יורקשייר טרייר

מספרת כלבים – הרבה מעבר לתספורת

צור קשר

  שאלות ותשובות נפוצות:

  1. למה צריך לספר את הכלב?
   פעמים רבות, בעלי הכלבים בטוחים כי המוטיבציה העיקרית היא אך ורק אסתטיקה ועיצוב שיער הכלב. בפועל, המטרה העיקרית היא בעיקר נוחות. כלבים שאינם מסופרים נוטים יותר להתגרד, להתעסק בפרווה, "לאסוף" קוצים ועלים בטיולים וכן הלאה. התספורת מעניקה להם נוחות, ואילו הנוחות תורמת לחיוניות שלהם.
  2. למה צריך לספר את החתול?
   בגדול חתול לא צריך תספורת. אם אתם יכולים לסרק ולטפח את החתול כל יום – מצוין. הבעיה שבדרך כלל אין לנו זמן או שחתול לא נותן לסרק אותו. הפרווה של החתול מתמלא בקשרים, נושרת ומתפזרת ברחבי הבית. במקרה כזה יש פתרון – תספורת. החתול מגרד פחות, אין קשרים בפרווה והבית יותר נקי.
  3. אני יכול לספר את הכלב שלי בעצמי?
   טכנית, כל אחד יכול לרכוש מכונת תספורת ולספר את כלבו לבד. האם כדאי לעשות זאת? כמובן שלא. תספורת כלבים דורשת מיומנות ספציפית וגישה ייחודית לכלבים. החשש העיקרי שהתנגדות הכלב בעת פעולת מכונת התספורת תגרום לפציעה.
  4. באיזו תדירות כדאי לספר את הכלב?
   לרוב, מדובר על תדירות שבין פעם בחודש וחצי לשלושה חודשים. הסימנים שיכולים להעיד כי הגיע הזמן לתספורת: הכלב חוזר מלוכלך מהטיולים – הפרווה מלא בקוצים, עלים ולכלוכים. כמו כן הפרווה שגדלה מסתירה לכלב את העיניים.
  5. מאיזה גיל אפשר לספר את הכלב?
   כבר מגיל 3 חודשים אפשר להגיע למספרה כדי לסדר את הפנים, אוזניים, רגליים, ציפורניים. להכיר לכלב את הספרית ולקבל טיפים איך לטפח נכון את הכלב. תספורת מלאה מומלץ להתחיל מגיל 6 חודשים.

  אנחנו כאן בשביל בעלי החיים ובשבילכם, ומתחייבים לשירות הטוב ביותר!
  אתם מוזמנים להגיע למרפאתנו ולשוחח ישירות עם המומחים שלנו.
  כתובתנו: גיא אוני 6, אשדוד

  רוצים לדבר איתנו? התקשרו אלינו.
  דילוג לתוכן