מספרה לבעלי חיים

במרכז וטרינר אנימל סנטר באשדוד קיימת מספרה לבעלי חיים עם ספרית כלבים וחתולים – מירה, ותיקה ומקצועית. במרכז ניתן לבצע פעולות רבות לטיפוח ושמירת ההגיינה והסדר של בעל החיים שלכם תוך מתן יחס אישי וחם במרכז תספורות לפי גזעים, הכנה לתערוכות, מריטת שיער לגזעים טריירים ושנאוצרים. טיפוח הפרווה, תסרוקות, גזירת ציפורניים ועוד…

רוצים לקבוע תור? התקשרו אלינו.

077-7299925

השירותים שלנו:

טיפוח
פומרניין

קיצוץ
צפרנייים

רחיצת
כלבים

טיפוח
יורקשייר
טרייר

שאלות? יש גם תשובות!

פעמים רבות, בעלי הכלבים בטוחים כי המוטיבציה העיקרית היא אך ורק אסתטיקה ועיצוב שיער הכלב. בפועל, המטרה העיקרית היא בעיקר נוחות. כלבים שאינם מסופרים נוטים יותר להתגרד, להתעסק בפרווה, "לאסוף" קוצים ועלים בטיולים וכן הלאה. התספורת מעניקה להם נוחות, ואילו הנוחות תורמת לחיוניות שלהם.

בגדול חתול לא צריך תספורת. אם אתם יכולים לסרק ולטפח את החתול כל יום – מצוין. הבעיה שבדרך כלל אין לנו זמן או שחתול לא נותן לסרק אותו. הפרווה של החתול מתמלא בקשרים, נושרת ומתפזרת ברחבי הבית. במקרה כזה יש פתרון – תספורת. החתול מגרד פחות, אין קשרים בפרווה והבית יותר נקי.

טכנית, כל אחד יכול לרכוש מכונת תספורת ולספר את כלבו לבד. האם כדאי לעשות זאת? כמובן שלא. תספורת כלבים דורשת מיומנות ספציפית וגישה ייחודית לכלבים. החשש העיקרי שהתנגדות הכלב בעת פעולת מכונת התספורת תגרום לפציעה.

לרוב, מדובר על תדירות שבין פעם בחודש וחצי לשלושה חודשים. הסימנים שיכולים להעיד כי הגיע הזמן לתספורת: הכלב חוזר מלוכלך מהטיולים – הפרווה מלא בקוצים, עלים ולכלוכים. כמו כן הפרווה שגדלה מסתירה לכלב את העיניים.

כבר מגיל 3 חודשים אפשר להגיע למספרה כדי לסדר את הפנים, אוזניים, רגליים, ציפורניים. להכיר לכלב את הספרית ולקבל טיפים איך לטפח נכון את הכלב. תספורת מלאה מומלץ להתחיל מגיל 6 חודשים.

 

אנחנו כאן בשביל בעלי החיים ובשבילכם, ומתחייבים לשירות הטוב ביותר!
אתם מוזמנים להגיע למרפאתנו ולשוחח ישירות עם המומחים שלנו.
כתובתנו: גיא אוני 6, אשדוד

רוצים לדבר איתנו? התקשרו אלינו.