רופא חיות בדרום

kitten and vet

מרפאה וטרינרית בדרום

אם אתם מחפשים מרפאה וטרינרית בדרום כדאי מאוד שתכירו את אנימל סנטר, המרפאה המובילה באזור אשדוד והסביבה. באנימל סנטר תזכו לטיפול מסור וקשוב מטעם וטרינרים מוסמכים ואנשי צוות נוספים, העושים את עבודתם מתוך אהבה גדולה לבעלי החיים, וגם לבני אדם. לאורך שנות פעילותה טיפלה המרפאה באלפי חיות מחמד, עליהן נמנים כליבם, חתולים, ציפורים, תוכים, חמוסים, איגואנות ומכרסמים שונים.

צוות המרפאה

את מרפאת אנימל סנטר מנהלים ד"ר נטליה זוריחין וד"ר גדי שרביט. ד" זוריחין הינה בוגרת אוניברסיטה לווטרינריה ברוסיה, שמאחוריה קורסים מגוונים בכירורגיית ורפואת שיניים של חיות מחמד, וכמו כן ברפואה משלימה. היא משלבת בטיפוליה דיקור סיני, רפואה קונבנציונאלית וצמחי מרפא, ובתחום הרפואה המשלימה מתמחה בבעיות עור, בעיות אורתופדיות, בעיות במערכת העצבים, טיפול בבעיות קרישה בעזרת עלוקות ועוד. ד"ר גדי שרביט סיים בהצטיינות יתרה את לימודי הווטרינריה באוניברסיטה בסלובקיה, והמשיך להשתלם בביה"ח וטרינריים בארה"ב. ד"ר שרביט מחזיק במומחיות ספציפית בטיפול בחיות אקזוטיות, בציפורי נוי ובתוכים, והשתתף בהשתלמויות רבות בישראל ובחו"ל בתחומי האולטרא-סאונד וכירורגיה של רקמות רכות. חשוב לציין כי לצד שירותי רופא חיות בדרום מספקת המרפאה גם שירותי מספרה לכלבים, על ידי מירה המחזיקה ביותר מ- 18 שנות ניסיון בתחום. כמו כן נמנות על הצוות שתי סייעות וטרינריות, המביאות עימן ידע מקצועי מעמיק ואהבה רבה לבעלי החיים באשר הם.

רופאי חיות זמינים ומקצועיים

מי שמחפש רופא חיות באשדוד והסביבה ימצא באנימל סנטר מענה שלם ומקיף לצרכיו. רופאי המרפאה זמינים בכל שעות הפעילות מבוקר עד ערב וכמו כן ניתן להשיגם במקרי חירום שמחוץ לשעות הפתיחה. בתוך כך, כל חיה וכל בעלים זוכים ליחס אדיב, אישי ואכפתי מטעם הצוות, ונהנים ממיטב הציוד והמכשור המתקדם בתחום. בין היתר, במרפאה קיימים חדרי המתנה נוחים ומזמינים, תאי אשפוז מרווחים לחיות, חדר ניתוח מבודד עם מיטב הציוד, ומכשור אבחוני מהשורה הראשונה. כל זאת, על מנת לספק מענה בסטנדרטים הגבוהים ביותר למגוון רחב של צרכים כדוגמת טיפולים מונעים, רפואת שיניים, עיקורים, סירוסים, ניתוחים להסרת דלקות, ניתוחים קיסריים, ומתן ייעוץ מקיף לבעלי החיות בכל תחומי גידולן ושמירה על בריאותן. אין פלא איפה, שאנימל סנטר הפכה לבית חם ללקוחות רבים מאזור הדרום הזוכים בה לשירות מצוין וליחס נעים ומזמין.

לקביעת תורים

המעוניינים במידע נוסף או בקביעת תור מוזמנים להתקשר אל אנימל סנטר בטלפון 08-8677340. כמו כן, במקרי חירום שמחוץ לשעות הפעילות אפשר לדבר עם הרופאים ולשוחח עימם בטלפון
שמספרו 053-6808788.