מרפאה לבעלי חיים באשדוד – איך תזהו מרפאה איכותית?

מרפאה לבעלי חיים באשדוד – איך תזהו מרפאה איכותית?

זוכרים את הרגע שבו היה עליכם לבחור מרפאה ורופא משפחה? במידה שאינם מצליחים להיזכר, נזכיר לכם: ליקטתם המלצות מקרוביכם אודות רופאים מומלצים, קראתם עליהם קצת באינטרנט ורק לאחר מכן בחרתם רופא. "המסע" הזה כמובן לא מפתיע אותנו, שכן ציפייתכם לרופא מסור, קשוב, רגיש, אמין, מקצועי ואיכותי (!) מובנית לנו.

כעת, עליכם לצאת למסע הזה פעם נוספת, זאת מאחר שאימצתם בעל חיים (שיתכן שכבר הספיק להפוך בן משפחה). אתם מתגוררים באשדוד או בסביבה ולמחפשים מרפאה לבעלי חיים באשדוד? כך תדעו להעריך את איכות המרפאה. 

הטיפולים שמציעה מרפאה לבעלי חיים באשדוד

כמו במסעדות הנבדלות זו מזו בהתמחותן ובתפריט שהן מציעות, כך גם מרפאות וטרינריות שלכל אחת מהן התמחות שונה ו"תפריט" טיפולים שונה. אז איך תוכלו להעריך את איכות המרפאה והתאמתה אליכם? עם התחשבות בשני הדברים הבאים: 

  • ראשית, האם המרפאה יכולה להעניק מענה וטרינרי מלא ואיכותי (!) לבעל החיים שלכם? לדוגמא: במידה שאימצתם תוכי, חמוס או ארנב, הרי שאתם בהכרח צריכים מרפאה שתחום התמחותה הוא חיות אקזוטיות.
  • ישנן מרפאות המציעות טיפולים מונעים ו"שגרתיים" בלבד, לצד מרפאות המתפקדות גם כבית חולים. תנו עדיפות למרפאה המציעה לכם כמה שיותר פתרונות תחת קורת גג אחת. אצלנו ב"אנימל סנטר" לדוגמא, מבוצעים שלל טיפולים ופרוצדורות: החל ממתן טיפולים מונעים, דרך ניתוחי עיקור וסירוס ועד רפואה משלימה לבעלי חיים. הכלל: ככל ש"תפריט" הטיפולים נרחב יותר, כך טוב יותר. 


השגרה היא זמן מצוין להיערך לזמן חירום

אנו מאחלים לכם מכל הלב שלעולם לא תדעו מקרה חירום עם בעל החיים שלכם. למרות שאין לכם שליטה בכל, יש לכם שליטה בבחירת מרפאה לבעלי חיים באשדוד. עם התעניינותכם במרפאות שונות, העניקו נקודות זכות לאלו שמציעות בנוסף לטיפולים שגרתיים בשעות שגרתיות, גם מענה לאירועי SOS 24/7. מדוע? משום שבעת חירום תרצו שהווטרינר שיטפל בבעל החיים שלכם, יהיה הווטרינר שמטפל בו גם בשגרה. ההיכרות המקדימה עם בעל החיים, המודעות לרגישויותיו ואופיו וגם ההיכרות אתכם – כל אלו בעלי ערך רב. 

מחירי הטיפולים שמציעה המרפאה הווטרינרית

טיפולים וטרינרים ניתנים לבעלי החיים מספר פעמים בשנה. כלומר, מדובר על הוצאה כספית מתחדשת שיהיה עליכם להשקיע אותה במהלך כל חייו של בעל החיים. לכן, המלצתנו אליכם היא להעריך את המרפאה גם בהתאם למחירי הטיפולים שהיא מציעה. אצלנו ב"אנימל סנטר", מוצעים מנויי בריאות שנתיים בהם מגולמים טיפולים מונעים, הטבות ללא עלות ופרוצדורות בהנחה!

הקשיבו לתחושות הבטן ולפעימות ליבכם

בעוד הצוות הרפואי במרפאה ידבר אליכם, הבטן שלכם תדבר אתכם. בעת שאתם מבקרים במרפאה ומתרשמים ממנה, הקשיבו לאותם "קולות" שהבטן משמיעה לכם. האינטואיציה שלכם היא משהו שבהחלט כדאי להוסיף לסל השיקולים. כמו כן, יש להעריך את איכות המרפאה בהתאם לניסיונו ורגישותו של הצוות, איכות המכשור הרפואי ומידת התחזוקה והניקיון במרפאה. 

אנחנו מקווים שהמידע שחלקנו אתכם יקל עליכם את בחירת מרפאה לבעלי חיים באשדוד. מעוניינים להגיע למרפאתנו? התקשרו כעת – 077-7299925

Call Now Buttonלחצו לשיחה דילוג לתוכן