מספרה לחיות מחמד באשדוד – מתי מומלץ לספר את הכלב?

מספרה לחיות מחמד באשדוד – מתי מומלץ לספר את הכלב?

אתם לא מוותרים על סידור שיערכם, ואחת לכמה שבועות/חודשים אתם קובעים תור אצל הספר. המוטיבציות העיקריות שלכם: נוחות ועיצוב השיער כך שיחמיא לכם.

ומה לגבי תספורת לכלבכם – כך שיהיה לו נוח ונעים? לשמחתכם (ובעיקר לשמחתו של כלבכם), ישנה מספרה לחיות מחמד באשדוד! אנחנו ב"אנימל סנטר" מזמינים אתכם להגיע עם כלבכם לשעת פינוק וטיפוח!

במספרה אנו דואגים לטפח את פרוותו של הכלב, לספר אותו בהתאם להעדפותיכם ולגזור את ציפורניו כך שיהיה לו יותר נוח (ולכם פחות שורט).

אז מהם הסימנים כי הגיע זמן תספורת ומאיזה גיל ניתן לספר כלבים? כל התשובות, כאן לפניכם:

מתי כדאי להגיע אל מספרה לחיות מחמד באשדוד?

אתם אוהבים את הכלב שלכם פרוותי ונעים? אנחנו יכולים להבין, אך חשוב לדעת: לא מה שנעים לכם, בהכרח נעים ונוח לכלב. ולכן, כדאי לטפח ריטואל קבוע של ביקור במספרת כלבים, כאשר התכלית היא להעצים את תחושת הנוחות של הכלב.

אנו שמחים לחלוק אתכם מספר אינדיקציות המעידות על הצורך בתספורת:

  • הכלב "מתקשט" בעלים וקוצים – הכלב יוצא נקי לטיול היומי וחוזר מקושט בעלים יבשים, קוצים קטנים ופרחים שנדבקו אליו? הגיע הזמן להסתפר! רק כלבים עם המון פרווה מצליחים "לאסוף" את כל אלו בטיולים, בעוד כלבים מסופרים חוזרים מהטיול נקיים. 
  • הכלב מתגרד – הגירוד אמנם יכול להעיד על עוד המון דברים אחרים, אך כלבים שעל גופם כמויות גדולות של פרווה נוטים להתגרד יותר, להתעסק באובססיביות בפרווה ולנקות מעצמם לכלוכים. 
  • כשהפרווה מסתירה את העיניים – הפרווה שצומחת מעל העיניים ומסביב להן, עלולה להסתיר לכלב את יופיו של העולם ובעיקר – אתכם. זוהי אינדיקציה נוספת כי הגיע זמן תספורת! 

"מהי התדירות המומלצת לתספורת אצל כלבים?"

בכל הקשור לתספורת, הרי שכדאי לגלות ערנות לקצב גדילת הפרווה ולמידת הנוחות של הכלב. כל כלב מאופיין בפרווה שונה, מידת שעירות שונה וקצב אחר של גדילת הפרווה. לכן, לא יהיה זה נכון לנקוב מראש בתדירות X, אלא שכדאי פשוט להיות קשובים למאפייניו וצרכיו של הכלב.

בגדול, ישנם כלבים שנכון לספר אותם בתדירות של פעם בחודש, לצד כלבים שיכולים להסתפר גם רק פעם בחודשיים ואפילו שלושה חודשים.

"מאיזה גיל אפשר להתחיל לספר את הכלב?"

ישנם המון בעלי כלבים שממתינים לגדילתם והתבגרותם בכדי לספרם. אנחנו שמחים לבשר לכם כי ניתן להגיע עם הגור שאימצתם אל מספרה לחיות מחמד באשדוד כבר מגיל שלושה חודשים!

בגילאים אלו לא נהוג לספר את הגור בתספורת מלאה, אלא שהתכלית העיקרית היא להעצים את הנוחות עם סידור הפרווה.

עם חגיגות ה-6 חודשים של הכלב, ניתן יהיה לספר אותו בתספורת מלאה!

לתיאום תספורת לכלבכם עם מספרה לחיות מחמד באשדוד, התקשרו אלינו כעת –077-7299925

המרפאה סגורה כעת.

Call Now Buttonבמקרה חירום לחצו לשיחה
דילוג לתוכן