רק בריאות! מתי עושים חיסונים לגורים?

רק בריאות! מתי עושים חיסונים לגורים?

על החיבור המיידי והאהבה הגדולה שאתם מרגישים לגור, אתם יכולים לספר לנו. ועל חיסונים לגורים שתכליתם להבטיח את בריאותם? אנחנו ב"אנימל סנטר" נוכל לספר לכם. לפניכם, כל מה שחשוב לדעת על החיסונים הראשונים בחייו של הכלב, וגם טיפ קטן מאיתנו איך להיערך לחוויית החיסון הראשונה אתו. 

אילו חיסונים יש לתת לגורים ובאיזה שלב?

לפניכם, רשימת החיסונים המלאה הרלוונטית לגור הכלבים: 

  • גיל חודשיים (שמונה שבועות) – החיסון המשושה וטיפול מונע כנגד תולעים
  • גיל שלושה חודשיים (11-12 שבועות) – חיסון משושה נוסף וטיפול מונע שני כנגד תולעים
  • גיל שלושה וחצי חודשים (14 שבועות) – חיסון משושה שלישי
  • גיל ארבעה חודשים (16 שבועות) – טיפול מונע כנגד תועלת הפארק, חיסון הכלבת וגם החדרת שבב אלקטרוני 

מדוע החיסון הראשון לגורים משמעותי כל כך עבורם?

הסיבה הראשונה וזו שככל הנראה אתם חושבים עליה, היא שהחיסונים מונעים מחלות וכך תורמים באופן ישיר לאיכות חייו של הגור. הסיבה השנייה היא שהחיסון הראשון שיינתן לגור במרפאה הווטרינרית, יקבע במידה רבה את טיב החוויות הבאות שלו במרפאה. ומהי כוונתנו?

כידוע, גורים וכלבים בוגרים, מקבלים מספר חיסונים בשנה במהלך כל חייהם. מכאן, שחשוב ליצור אצל הגור חוויה ראשונה טובה וחיובית, שכן היא תשפיע במידה רבה על הפרשנות שלו לאירועים דומים בעתיד. במידה שהגור יטופל על ידי וטרינר רגיש ולאחר החיסון יקבל חיזוק חיובי, הוא "יתרגם" את חוויית הביקור במרפאה והחיסונים כטובה, והתחושה החיובית הזו תלווה אותו גם לביקורים הבאים.

האם נדרשת היערכות לקראת חיסונים לגורים?

ההיערכות צריכה להיות בעיקר שלכם, בעלי הגורים. מניסיוננו, הגורים צוהלים, מכשכשים בזנב ורוצים להשתעשע עם הצוות הרפואי וחבריהם על ארבע במרפאה הווטרינרית. מי שנוטים ללחץ הם דווקא הבעלים, שהמחשבה על חיסון יוצרת אצלם חוסר נוחות ("הגור קטן ואני חושש שיכאב לו"). הדבר היחיד שאתם צריכים לעשות הוא לשדר לכלב ביטחון, לדבר באינטונציה מחויכת ונעימה וללטף את כלבכם בעודו על הידיים שלכם. לכל השאר? אנחנו במרפאת "אנימל סנטר" כבר נדאג. 

מנוי בריאות שנתי: ראש שקט וחיסכון כספי

אנחנו לא יכולים להעמיק בנושא חיסונים לגורים מבלי לשתף אתכם במנוי הבריאות השנתי שלנו לכלב: פט-שילד לכלב!". כפי שאתם כבר בטח יודעים, ניתנת לכם האפשרות לשלם על כל חיסון בנפרד במעמד הביקור. מה שאתם אולי לא יודעים הוא שבאפשרותכם לרכוש את כל החיסונים הנדרשים לכלב מראש, וכך ליהנות משלל הטבות! עם הצטרפותכם למנוי הבריאות השנתי, תהיו זכאים לטיפולים הבאים:

  • טיפולים מונעים לכלב
  • שבב אלקטרוני
  • הטבות ללא עלות: ביקור ובדיקה רפואית, ניקוי אוזניים, קיצור ציפורניים, בדיקת שיניים, ועוד
  • פרוצדורות ב-25% הנחה: בדיקות  דם, צילומי רנטגן, סירוס/עיקור ועוד…


לפרטים נוספים אודות חיסונים לגורים ותיאום ביקור במרפאה הווטרינרית "אנימל סנטר", התקשרו – 077-7299925

 

Call Now Buttonלחצו לשיחה דילוג לתוכן