וטרינר לארנבים

אנימל סנטר הינה המרפאה הוטרינרית המובילה באשדוד והסביבה, המתמחה במגוון שירותי רפואה לארנבים. שירותי החירום במרפאה ניתנים 24 שעות ביממה.
הצוות שלנו מחויב להעניק לך ולארנב שלך שירותי רפואה ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות עם ציוד המתקדם ביותר, העומד בסטנדרטים הרפואיים המחמירים בתחום.

השירותים שלנו:

  • רפואה מונעת
  • רפואה משלימה
  • בדיקות מעבדה
  • ניתוחים
  • רפואת שיניים
  • רפואת מומחים – כירורגיה, אורתופדיה, עיניים, הדמיה ועוד

רוצים לקבוע תור? התקשרו אלינו.
077-7299925

שאלות? יש גם תשובות!

האם הארנב חולה?
כל עוד הארנב ב-"מוד שובבי", משחק, קופצני, סקרן, אוכל ושותה, מייצר צואה באופן עקבי, הוא חיוני. במקרים בהם הארנב נמנע ממזון, נוטה שלא לשחק, לא נותן צואה ומגיב באדישות לסביבה, יש להביאו לבדיקה אצל וטרינר לארנבים.
מה הארנב אוכל?
יש להאכיל את הארנב בחציר לכל אורך היום (עד גיל שנה – מסוג אספסת ומעל גיל שנה מסוג טימוטי), בנוסף, יש להוסיף לארנב ירקות עליים טריים (כוס ל-1 ק"ג משקל ארנב) פעמיים עד שלוש ביום. ירקות כגון: ברוקולי, עלי חסה כהים, עלי בזיליקום, נענע, עלי תרד ועוד.
האם חובה להוציא את הארנב מהכלוב?
ארנבים זקוקים למרחב, תנועה וחופש. בשום אופן אין להשאירם בכלוב בכל שעות היום, יש לאפשר להם לצאת, לשחק ו-"לפרוק אנרגיה" (מומלץ למשך כ-4 שעות ביום).
האם הארנב יכרסם דברים בבית?
התשובה היא שכן, אך ישנה דרך למנוע זאת. כל עוד הארנב בכלוב, הרי שאתם יכולים להיות שקטים. עם זאת, כאשר משחררים אותו לשעת משחק וכייף, חשוב לשחרר אותו בשטח תחום ומוגדר מראש. לדוגמא: מרפסת השמש שלכם או על ידי שימוש בגדר גורים. הבטיחו כי הרצפה נקייה מחפצים וכבלים, כך שהארנב לא יוכל להכניס דברים לפיו ולכרסמם.
האם יש צורך לסרס או לעקר ארנבים?
מומלץ לסרס/לעקר את הארנבונים כבר בגיל 5 חודשים. סירוס זכרים ימנע גידולים סרטניים באשכים ובמערכת הרבייה,ימנע סימון אזורים בשתן ויקטין אגרסיביות בין הארנבים. עיקור נקבות ימנע גידולים סרטניים בעטינים ובמערכת הרבייה וימנע המלטת גורים לא רצויים באופן תכוף מאוד.

לחבילות המשתלמות שלנו במנוי השנתי

אנחנו כאן בשביל בעלי החיים ובשבילכם, ומתחייבים לשירות הטוב ביותר!
אתם מוזמנים להגיע למרפאתנו ולשוחח ישירות עם המומחים שלנו.
כתובתנו: גיא אוני 6, אשדוד

רוצים לדבר איתנו? התקשרו אלינו.

077-7299925

Call Now Buttonלחצו לשיחה דילוג לתוכן