וטרינר לחולדות

אנימל סנטר הינה המרפאה הוטרינרית המובילה באשדוד והסביבה, המתמחה במגוון שירותי רפואה לחולדות. שירותי החירום במרפאה ניתנים 24 שעות ביממה.
הצוות שלנו מחויב להעניק לך ולחולדה שלך שירותי רפואה ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות עם ציוד המתקדם ביותר, העומד בסטנדרטים הרפואיים המחמירים בתחום.

השירותים שלנו:

  • רפואה מונעת
  • רפואה משלימה
  • בדיקות מעבדה
  • ניתוחים
  • רפואת שיניים
  • רפואת מומחים – כירורגיה, אורתופדיה, עיניים, הדמיה ועוד

רוצים לקבוע תור? התקשרו אלינו.
077-7299925

שאלות? יש גם תשובות!

האם החולדה שלי חולה?
צריכה פחותה של מזון, ירידה במשקל, צליעה, גירוד אוזניים או אזורים שונים בגוף עלולים לסמן שהחולדה לא מרגישה טוב.
מה החולדות אוכלות?
החולדות הן אוכלות־כול וניתן לתת להן מגוון מזונות: מירקות ופירות ועד בשר ודגים, ניתן גם לתת לחולדות כופתיות, מזון יבש לחתולים, שיספקו להן את כל צורכיהן.
איזה כלוב מתאים לחולדה?
כלוב לחולדה צריך להיות גדול די על מנת לאפשר לה ללכת ולרוץ בו. הכלוב צריך להיות מספיק מאוורר ועשוי מחומרים שאינם ניתנים לכרסום בנקל. רצפת הכלוב צריכה להיות נוקשה, חלקה ועליה יש להניח מצע רך ויבש של כופתיות שבבי עץ דחוסות כיוון שכפות הרגליים שלהן רגישות מאוד ונוטות לסבול מדלקות וכיבים. כדאי להכניס אל תוך הכלוב שלהן "צעצועים" המיועדים להן וגלגל סיבוב לאימון ופעילות גופנית, כך שהן יוכלו להעביר את זמנן בנעימים.
האם ניתן לשחרר את החולדה בבית?
מומלץ חד־משמעית לתת לה לנוע במרחב הפתוח לפחות שעה ביום. למרות מה שניתן לחשוב, מדובר על חיה חכמה ואינטליגנטית מאד, כך שהיא זקוקה דרך קבע לגירויים. על כן, יהיה נכון להוציא אותה מהכלוב בתוך כותלי הבית לפחות פעם אחת ביום.
האם חייב להחזיק זוג חולדות או אפשר להחזיק רק חולדה אחד?
בעוד חיות אחרות מקבלות אהבה מבני האדם, החולדות זקוקות גם לחברה מסוג אחר: לחולדות נוספות. על כן, מאוד נפוץ לגדל זוג חולדות ולא חולדה אחת. חשוב להדגיש כי כדאי מאד שהחולדות שאתם מגדלים יהיו שילוב של זכר ונקבה ולא 2 זכרים או 2 נקבות. חשוב מאוד לסרס את הזכרים ולעקר את הנקבות מכיוון שהפריון של הנקבות גבוה מאוד והן מעמידות כ-8 וולדות בכל המלטה. כן יש להדגיש כי למרות שהחברה לה זקוקות החולדות היא חברה בדמות חולדות אחרות, הן עדיין מפתחות רגש ותלות במי שמגדל אותן וקשורות אליו מאוד.

לחבילות המשתלמות שלנו במנוי השנתי

אנחנו כאן בשביל בעלי החיים ובשבילכם, ומתחייבים לשירות הטוב ביותר!
אתם מוזמנים להגיע למרפאתנו ולשוחח ישירות עם המומחים שלנו.
כתובתנו: גיא אוני 6, אשדוד

רוצים לדבר איתנו? התקשרו אלינו.

077-7299925

Call Now Buttonלחצו לשיחה דילוג לתוכן