מספרת חתולים או תספורת ביתית עם מכונת תספורת?

מספרת חתולים או תספורת ביתית עם מכונת תספורת?

חידוש שורשים או עיצוב שיער טרנדי? כמובן שלא! תכליתה של תספורת לחתולים היא לאפשר לעורם להתאוורר ולהעצים את הנוחות שלהם. אנחנו ב"אנימל סנטר" לא מציעים רק טיפולים וטרינרים, אלא שבמרפאתנו פועלת גם מספרת חתולים! גם אתם התלבטתם זמן רב אם להגיע למספרה לחתולים או לספר את החתול בביתכם? רגע לפני "המיאו!" הבא, דעו מה באמת טוב לחתולכם…

גילוח השיער אל מול תספורת – מה ההבדל?

בהנחה ואינכם ספרי חתולים מקצועיים, אפשר לנחש כי התוצאה שלכם תהיה בינונית ומטה. איש אינו מפקפק בכוונותיכם הטהורות, אלא שתוצאה אסתטית מותנית בכישרון, מיומנות וניסיון בתספורות חתולים. בעלי חתולים שהתנסו בתספורת ביתית, מעידים כי הם לא באמת סיפרו את החתול, אלא פשוט גילחו את שיערו. בעוד תספורת שמה דגש על רב על אסתטיקה, דיוק וסימטריה, הגילוח הוא אך ורק פונקציונלי. 

עם מי החתול ישתף יותר פעולה?

לכאורה, נדמה כי החתול יעדיף בעצמו להסתפר בבית ולא עם מספרת חתולים. בפועל, קשה עד בלתי אפשרי לספר חתולים בבית עם מכונה תספורת. מדוע? משם שהם נמצאים באזור הנוחות שלכם, ומרגישים בנוח מולכם, הבעלים, לסרב, להתנגד ולהביע את חוסר שביעות רצונם. במספרת חתולים לעומת זאת, הם קשובים יותר, נינוחים יותר ומשתפים יותר פעולה עם הספרית בעלת הגישה הייחודית. גם אם החתול יהיה מעט עקשן, הספרית תדע לשלוט עליו, לרתום אותו ואפילו לגרום לו ליהנות משעת הטיפוח.

מספרת חתולים

מספרת חתולים VS תספורת ביתית – כמה זמן לוקחת תספורת?

אם מעולם לא סיפרתם את החתול שלכם, אתם בטח מאמינים כי תספורת לא צריכה לקחת יותר מעשרים דקות. בפועל, תספורת חתול דורשת השקעה רבה בזמן ומותנית בהמון סבלנות. תספורת ביתית וארוכה עלולה להתיש את חתולכם, והיא מעלה את הסבירות להתנגדות וחוסר שיתוף פעולה מצידו. 

במספרת החתולים עובדת ספרית מקצועית, מיומנת ובעלת ניסיון. גודלו הפיסי של החתול וכמות השיער שעל גופו, יקבעו כמה זמן תיקח התספורת. בכל מקרה ובאופן טבעי, ספרית מקצועית בהכרח תהיה יעילה יותר ויידרש לה פחות זמן לספר את חתולכם.  

חווית התספורת הצפויה לחתול במספרת החתולים

מספרת חתולים לא רק מקצרת את שערו של החתול, אלא ממש מטפחת ומפנקת אותו! במספרה לחתולים מקצרים לחתול את הציפורניים ורוחצים אותו בתכשירים ייחודים. בהנחה ואין לכם ציוד מתאים ותכשירים ייעודים, הרי שלא תוכלו להעניק לחתול שלכם את חווית הטיפוח במלואה.

צרו איתנו קשר לגבי מספרה לבעלי חיים

"נספר את החתול בבית, מה כבר יכול לקרות?"

במקרה הטוב, התספורת תצא לא ממש מחמיאה. במקרה הפחות טוב? החתול עלול להיפצע. דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: בעוד אתם בטוחים כי החתול נינוח, מתמסר ומשתף אתכם פעולה, הוא מחליט לברוח בקפיצה בזמן שמכונת התספורת עובדת ועוברת על גופו. זהו מקרה קלאסי איך תספורת ביתית, עלולה לפצוע את החתול. לתיאום ביקור במספרה לחתולים, התקשרו – 077-7299925

המרפאה סגורה כעת.

Call Now Buttonבמקרה חירום לחצו לשיחה
דילוג לתוכן