וטרינר לתוכים בדרום – במה הוא שונה מווטרינר "רגיל"?

וטרינר לתוכים בדרום – במה הוא שונה מווטרינר "רגיל"?

במידה והבליחה לראשכם השאלה "מה ההבדל בין וטרינר לתוכים באשדוד ובין וטרינר רגיל?", דעו כי אתם ממש לא לבד. אנשים המגדלים תוכי, תוהים, האם וטרינר שאינו מתמחה בטיפול בחיות אקזוטיות, יוכל לטפל בתוכי שלהם. האמת היא שזה לא ממש מפתיע, שכן ישנם יותר וטרינרים "רגילים". וכך, קשה לעתים למצוא וטרינר לתוכים בדרום, מה שמעלה באופן טבעי את השאלה האם יש בכלל הבדל ביניהם, ואם כן – עד כמה הוא קריטי?

וטרינר לתוכים בדרום – מהו הערך שהוא מעניק לכם ולתוכי?

רגע לפני שנשיב על השאלה, נסו לדמיין לעצמכם את הסיטואציה הבאה: במידה וילדכם יחוש כאב ברגלו (רק בריאות!), האם תעלו על דעתכם לקחת אותו לבדיקה אצל רופא נשים? אנחנו מנחשים שהתשובה שלילית, שכן הרופא המתאים לבדוק את ילדכם ולטפל בו, הוא רופא הילדים. ההקדמה הזו נועדה לחדד ולשקף בפניכם את חשיבותו של וטרינר התוכים – כזה המתמחה בטיפול בחיות אקזוטיות. אינכם יכולים לצפות שווטרינר "רגיל", יעניק טיפול וטרינרי ראוי ואחראי לתוכי שלכם. 

לשמחתכם, ישנם וטרינרים המתמחים בטיפול בחיות אקזוטיות, לרבות בתוכים וכמובן יש גם וטרינר לתוכים בדרום. המשמעות היא שאין סיבה להתפשר על איכות הטיפול שיקבל התוכי שלכם – בבדיקות שגרתיות ובטח במקרי חירום. אם כן, הערך העיקרי שיעניק הווטרינר הוא היכרות והבנת התוכי – על כל מאפייניו, צרכיו המיוחדים ורגישויותיו. חשוב להדגיש ולהבין: וטרינרים, ממש כמו רופאים, מתמקדים בנישה טיפולית ספציפית. ועל כן, לא כל וטרינר (גם זה האמין, המנוסה והמומלץ ביותר), יוכל בהכרח לטפל בתוכי, אלא אך ורק וטרינר לחיות אקזוטיות. 

יש לזכור, שהתרופות והטיפולים המיועדים לתוכים וציפורי נוי, לעיתים קרובות, שונים מאוד מהתרופות והטיפולים הניתנות לכלבים וחתולים ולכן, וטרינרים לחיות מחמד, לעיתים קרובות, לא מחזיקים את התרופות הייחודיות לתוכים.

איך לבחור וטרינר לתוכים בדרום?

מבלי להכיר אתכם, אנחנו משוכנעים כי אתם רוצים להבטיח את הטיפול הווטרינרי הטוב ביותר עבור התוכי שלכם! ועל כן, חשוב שגם אתם תדעו ע"פ אילו פרמטרים יש להעריך וטרינר לתוכים בדרום:

  • אדיבות הווטרינר – לא במקרה אנו ממליצים להגיע עם התוכי לבדיקה כללית ביום האימוץ.

– זו ההזדמנות עבורכם להתרשם מהמרפאה ולהכיר את הווטרינר. העריכו וטרינר אדיב, שרגישותו ואהבתו לחיות, נוכחת ומורגשת. 

  • מקצועיות הווטרינר- בבואכם לבדיקה ראשונית, תוכלו להתרשם ממקצועיותו של הווטרינר בטיפול בתוכים ומניסיונו בתחום. חשוב לוודא שהתחום הטיפול בתוכים הנו תחום שהווטרינר מתמחה בו ומהווה בעל סמכות בנושא.
  • סוגי הטיפולים במרפאה – ככל שהמרפאה הווטרינרית מציעה יותר שירותים, כך טוב יותר. המטרה היא למנוע מצב שבו תיאלצו להתנהל מול כמה גורמים/מרפאות. בין השירותים הניתנים במרפאה שלנו ע"י וטרינר לתוכים בדרום: מגוון טיפולים מונעים לתוכים, ביצוע בדיקות מעבדה, ניתוחים, אשפוזים, רנטגן ,הכוונה מקצועית לגידול התוכי (סוג הכלוב, סוג המזון, תדירות האכלה) ועוד…
  • שירותי חירום – כן או לא? – אנחנו מאחלים לכם ולתוכי שלכם שלא תדעו ממקרי חירום. עם זאת, יהיה זה אחראי מצידכם לקחת בחשבון את האפשרות שאולי תזדקקו למענה בחירום. ב"אנימל סנטר", אנו מציעים שירותי חירום 24 שעות ביממה! במידה ואתם עדים לסימפטומים כדוגמת: אדישות, חוסר תיאבון, הקאות ושלשולים, נפיחות שאינה אופיינית, צליעה פתאומית קשה או דימום רב, התקשרו מיד לתיאום ביקור במרפאה – 077-7299925

המרפאה סגורה כעת.

Call Now Buttonבמקרה חירום לחצו לשיחה
דילוג לתוכן