החשיבות במתן חיסונים לחיות מחמד

תוכן עניינים

23 יוני 2022

החשיבות במתן חיסונים לחיות מחמד

במידה שאתם שוקלים לאמץ בעל חיים, לבטח גם אתם שואלים את עצמכם את השאלות הבאות: במה כרוך האימוץ, דרך אילו עמותות ניתן לאמץ, כמה עולה סל אימוץ, וגם מהי תוחלת החיים של בעל החיים שאתם רוצים להכניס לביתכם.

השאלות האלו והמענה עליהן – חשובות עד מאד. עם זאת, אנחנו רוצים להתעמק ברשותכם בשאלה-סוגייה אחת ספציפית: תוחלת החיים של חיית המחמד.

כידוע, לכל חיית מחמד תוחלת חיים ממוצעת-ספציפית. אם היינו צריכים לנחש, הרי שמשאלתכם היא שהחיה שתאמצו תמלא את ביתכם בשמחה לכמה שיותר שנים.

אולי תופתעו, אך תוחלת החיים שלה נקבעת במידה רבה על ידכם. טיפול וטרינרי מסור ומתן חיסונים לחיות מחמד, משפיעים באופן ישיר על איכות חייהן ואורכה. והאחריות על אלו? שלכם!

מדוע חשוב להקפיד על חיסונים לחיות מחמד?

יש רק דבר אחד קשה יותר מלהרגיש לא טוב: לראות אדם או בעל חיים אהוב חש שלא בטוב.

התשובה לשאלה המופיעה בכותרת קצרה, פשוטה והגיונית למדי: "משום שהבריאות והחיוניות של חיית המחמד חשובה לכם".

לפניכם, מספר סיבות טובות שלבטח ישכנעו אתכם לחסן את חיית המחמד:

  • הסבירות שחיית מחמד לא מחוסנת תחלה – גבוהה. מכאן, שהחלטתכם שלא לחסן היא במידה רבה ההחלטה לגזור עליה מחלה, סימפטומים, סבל רב ובמקרים מסוימים אף מוות.
  • טיפולי מנע איכותיים כדוגמת חיסונים משמרים את בריאותה של חיית המחמד, ומשפיעים ישירות על תוחלת החיים שלה. ובשורה התחתונה: חיה מחוסנת תוכל לחיות, לחוות ולשמח אתכם יותר שנים.
  • יש לזכור כי מתן חיסונים לחיות מחמד לא תמיד נתון להחלטתכם. לדוגמא: את חיסון הכלבת יש לתת על פי חוק!
  • ישנו גם פן כלכלי שראוי להתחשב בו: כלכלי יותר לחסן את חיית המחמד מאשר לטפל במחלה.


טוב לדעת:
בעמותות השונות דואגים לחסן את בעלי החיים, כך שברוב המקרים תאמצו את חיית המחמד שלכם מחוסנת. ובכל זאת, מומלץ מאד להגיע אל המרפאה הווטרינרית ביום האימוץ לטובת בדיקה כללית, מתן דגשים לגידול (קל וחומר אם מדובר על חיה אקזוטית) וגיבוש תוכנית טיפולים מומלצת. קראו בהרחבה על חיסונים לגורים!

"החיסונים כלולים במנוי הבריאות השנתי שאתם מציעים?"

בוודאי שכן! כמוכם, גם אנחנו רוצים בטובתו ובריאותו של בעל החיים שלכם. מסיבה זו, גיבשנו מספר מנויים המיועדים לבעלי חיים שונים.

למקרה שאתם תוהים באשר לכדאיות המנוי, דעו כי הוא כולל את כל הטיפולים הנדרשים וגם שלל פרוצדורות שחלקן ללא עלות וחלקן בהנחה משמעותית.

ב"אנימל סנטר" אנו מציעים את המנויים הבאים:

  • פט שילד לגורי כלבים / כלבים
  • פט שילד לגורי חתולים / חתולים
  • פט שילד לחמוס


כל המנויים שלנו כוללים חיסונים לחיות מחמד, מה שאומר כי בעל החיים שלכם יקבל את הטיפול המקיף, האחראי והאוהב ביותר. למידע נוסף והצטרפות, התקשרו כעת – 077-7299925

 

 

הצג עוד
Call Now Buttonלחצו לשיחה דילוג לתוכן