וטרינר לחתולים

אנימל סנטר הינה המרפאה הוטרינרית המובילה באשדוד והסביבה, המתמחה במגוון שירותי רפואה לחתולים. שירותי החירום במרפאה ניתנים 24 שעות ביממה.
הצוות שלנו מחויב להעניק לך ולחתול שלך שירותי רפואה ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות עם ציוד המתקדם ביותר, העומד בסטנדרטים הרפואיים המחמירים בתחום.

השירותים שלנו:

  • רפואה מונעת
  • רפואה משלימה
  • בדיקות מעבדה
  • ניתוחים
  • רפואת שיניים
  • מספרה
  • רפואת מומחים – כירורגיה, אורתופדיה, עיניים, הדמיה ועוד

רוצים לקבוע תור? התקשרו אלינו.
077-7299925

שאלות? יש גם תשובות!

האם החתול שלי חולה?
החתול אפתי, ישן רוב שעות היום, לא משחק, לא אוכל, לא מנקה את עצמו, שינוי בהרגלי מתן הצרכים, מתן צרכים מחוץ לארגז, שינויים משמעותיים במשקל, צריכת מים מוגברת – סימנים אלו מעידים שהחתול לא מרגיש טוב ויש צורך לקחת אותו לוטרינר לבדיקה.
החתול שלי מקיא שערות מדי פעם. האם זה תקין?
חתולים מנקים את גופם בתדירות גבוה על ידי ליקוק לכן פרווה שנשרה מגיעה למערכת העיכול, שם נוצרים כדורי פרווה שעלולים להוביל לדלקת מעיים קשה – מחלה נפוצה אצל החתולים. למניעת המחלה יש לסרק את החתול באופן קבוע. בנוסף, חשוב להוסיף תוסף תזונה שעוזר לפרווה לצאת עם הצואה.
מה חתולים אוכלים?
מומלץ לבחור במזון יבש איכותי המתאים לגילו ומצבו הבריאותי של החתול, כמו כן מומלץ גם לשמור את תזונה קבועה ולהימנע משינויים. מדי פעם אפשר לפנק את החתול עם שימורים או מעדן לחתולים.
מתי עושים חיסון ראשון לחתול?
בגיל 8 שבועות עושים חיסון מרובעת ראשון מתוך סדרה של 2 חיסוני מרובעת, לאחר מכן חוזרים על חיסון מרובעת אחד אחת לשנה.
האם חובה לסרס/לעקר את החתול?
אין חובה בחוק הישראלי לסרס/לעקר חתולי בית. עם זאת, חתול שאינו מסורס או חתולה לא מעוקרת בדר"כ לא רגועים, מייללים בתדירות גבוה, עלולים להיות אגרסיבים, יסמנו בעזרת השתן את הבית וינסו לעיתים קרובות לברוח מהבית דרך הדלתות או החלונות. כך גם עיקור חתולות וסירוס חתולים עוזר במניעת מחלות קשות – דלקות וגידולים ברחם, גידולים סרטניים בעטינים אצל נקבות וגידולים באשכים אצל הזכרים.

לחבילות המשתלמות שלנו במנוי השנתי

אנחנו כאן בשביל בעלי החיים ובשבילכם, ומתחייבים לשירות הטוב ביותר!
אתם מוזמנים להגיע למרפאתנו ולשוחח ישירות עם המומחים שלנו.
כתובתנו: גיא אוני 6, אשדוד

רוצים לדבר איתנו? התקשרו אלינו.

077-7299925

Call Now Buttonלחצו לשיחה דילוג לתוכן