וטרינר לכלבים

אנימל סנטר הינה המרפאה הוטרינרית המובילה באשדוד והסביבה, המתמחה במגוון שירותי רפואה לכלבים. שירותי החירום במרפאה ניתנים 24 שעות ביממה.
הצוות שלנו מחויב להעניק לך ולכלב שלך שירותי רפואה ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות עם ציוד המתקדם ביותר, העומד בסטנדרטים הרפואיים המחמירים בתחום.

השירותים שלנו:

  • רפואה מונעת
  • רפואה משלימה
  • בדיקות מעבדה
  • ניתוחים
  • רפואת שיניים
  • מספרה
  • רפואת מומחים – כירורגיה, אורתופדיה, עיניים, הדמיה ועוד

רוצים לקבוע תור? התקשרו אלינו.
077-7299925

שאלות? יש גם תשובות!

האם הכלב שלי חולה?
אם הכלב לא פוגש אתכם בשמחה זה עלול להיות סימן לכך שהכלב לא מרגיש טוב, כך גם ירידה בכמות האוכל שהכלב אוכל, שתיית מים מרובה, שינוי דרסטי במשקל, שילשול, הקאה, צליעה או סימני כאב ברורים.
מתי עושים חיסון ראשון?
בגיל של 8 שבועות הגור מקבל את חיסון המשושה הראשון מתוך סדרה של 3 חיסונים הניתנים בהפרש של 3 שבועות, רק לאחר מתן חיסון המשושה השלישי ובגיל 4 חודשים מחסנים לראשונה נגד כלבת.
באיזו תדירות צריך לחסן את הכלב?
לאחר שהגור מסיים את סדרת החיסונים הראשונה (סדרה של שלושה חיסוני משושה וחיסון נגד כלבת). מבצעים אחת לשנה חיסון נגד כלבת וחיסון משושה.
מתי אפשר להוציא את הכלב לטייל בפעם הראשונה?
כדי לשמור על בריאות הכלב חשוב מאוד שלא להוציאו מהבית עד סיום סדרת חיסוני המשושה והמתנה של 10 יום ממתן חיסון המשושה השלישי ואחרון.
האם אני חייב לסרס/לעקר את הכלב שלי?
כלב המוגדר בחוק ככלב מסוכן חייב לעבור סירוס/ עיקור. כלבים שאינם מוגדרים בחוק כמסוכנים אין חובה לסרס/לעקר. עם זאת, ישנם יתרונות רבים בהליך זה. ביצוע סירוס/עיקור עוזר למנוע תחלואה כגון: דלקות וגידולים ברחם וגידולים סרטניים בעטינים אצל הנקבות כך גם מחלות בבלוטת הערמונית וגידולים באשכים אצל הזכרים, כמו כך הליך זה עוזר להפחית משמעותית בעיות התנהגות.
מאיזה גיל אפשר לספר את הכלב?
כבר מגיל 3 חודשים אפשר להגיע למספרה כדי לסדר את הפנים, אוזניים, רגליים, ציפורניים, להכיר לכלב את הספרית ולקבל טיפים איך לטפח נכון את הכלב. תספורת מלאה מומלץ להתחיל מגיל 6 חודשים.

לחבילות המשתלמות שלנו במנוי השנתי

אנחנו כאן בשביל בעלי החיים ובשבילכם, ומתחייבים לשירות הטוב ביותר!
אתם מוזמנים להגיע למרפאתנו ולשוחח ישירות עם המומחים שלנו.
כתובתנו: גיא אוני 6, אשדוד

רוצים לדבר איתנו? התקשרו אלינו.

077-7299925

Call Now Buttonלחצו לשיחה דילוג לתוכן