מספרה לכלבים וחתולים

מספרה לכלבים וחתולים

אין כמו מספרה איכותית ומקצועית לכלבים וחתולים, על מנת להעניק להולכים על 4 הרגשה טובה יותר וריח נעים יותר. חשוב להבין כי כאשר מדובר על חתולים או כלבים פרוותיים במיוחד, כדאי לספר אותם באופן קבוע. ללא תספורת מתאימה, ישנו סיכון גבוה יותר להתפתחות של קשרים ורסטות בפרווה. הדבר גורם ללא מעט אי נוחות עבור בעל החיים, ולכן עדיף להימנע מכך. מעבר לכך, חשוב לזכור כי הקיץ הישראלי נחשב לחם ולח במיוחד, לכן בעלי החיים שנחנו בפרווה ארוכה, עלולים לסבול מהחום. באמצעות ביקור במספרה לכלבים וחתולים, כל אחד יכול להקל על חיית המחמד שלו ולהבטיח לה פרווה רכה, נעימה וריחנית יותר. אנו במרכז וטרינרי אנימל סנטר, מציעים ללקוחותיה מספרה לכלבים וחתולים ברמה הגבוהה ביותר. הספרית שלנו מתמחה בתספורות לכלבים גזעיים, היא יודעת להסתדר עם כל חתול ומספקת שירות של אמבטיה, פן ובושם לכל הולך על ארבע.

החשיבות של מספרה לכלבים וחתולים

קודם כל, חשוב לזכור כי ישנו הבדל עצום באיכות העבודה של ספרית מקצועית לבין אדם שרכש לעצמו מכונת תספורת ייעודית. רק ספרית מנוסה וותיקה בתחום, תדע בדיוק כיצד לספר כל כלב וכל חתול, בהתאם למאפייני הפרווה שלו. תספורת לא מקצועית עלולה לגרום לקרחות לא אסתטיות ואף לפציעה של בעל החיים. לכן ההמלצה הכללית היא לקחת את הכלב או החתול למספרה, במקום לנסות לספר אותו בבית. יש לזכור כי התספורת יכולה להוות יתרון משמעותי לכל מי שמעדיף את הבית שלו נטול פרווה. עונות המעבר למשל, ידועות בנשירת הפרווה המאסיבית ביותר, לכן חשוב לפני הנשירה להגיע למספרה, על מנת להתחדש בתספורת חדשה. כמו כן, כדאי לזכור כי בעונת הקיץ מומלץ לספר את בעלי החיים, על מנת למנוע מהם סבל מיותר, בעיות עור וגירודים מיותרים.

מספרה לכלבים וחתולים – סודות המקצוע

חשוב להדגיש כי אין כלב או חתול שמותר או אסור לספר. הכול תלוי ברמת ההיגיינה של הבעלים ובכמות הפרווה של בעל החיים. ברמת העיקרון, ניתן לספר כל כלב או כל חתול, אשר סובלים מגירודים, בעיות עור או סבל כללי בשל הפרווה הארוכה שלהם. כמובן שכאשר מדובר על כלבים או חתולים גזעיים, כדאי לספר אותם בהתאם לתספורת הגזע הקלאסית. הדבר חשוב במיוחד, כאשר מדובר על בעלי חיים המוצגים בתערוכות. מעבר לכך, כדאי לדעת כי גם כלבים בעלי פרווה קצרה, יכולים להגיע למספרה לצורך רחצה, פן ובושם. זוהי דרך נפלאה למנוע את הריח האופייני של כלב רטוב ברחבי הבית, מאחר והכלב יחזור אליכם בריח מרענן ונעים יותר.

אנו באנימל סנטר נשמח לספק לכם את שירותי המספרה לכלבים וחתולים ברמה הגבוהה ביותר. הספרית שלנו נחשבת לאחת הספריות המקצועיות והוותיקות ביותר בתחום, היא מתמחה בתספורות לפי גזעים ובהכנת הכלב או החתול לתערוכה. לפרטים נוספים ולזימון תור, צרו קשר.

המרפאה סגורה כעת.

Call Now Buttonבמקרה חירום לחצו לשיחה
דילוג לתוכן