איך לגדל חתול מאושר בבית?

איך לגדל חתול מאושר בבית?

הדרך אל האושר אינה ארוכה, ואם לא די בכך – השליטה על אושרו של החתול אך ורק בידיים שלכם! מלבד אהבה שהיא כנראה המצרך החיוני ביותר לאושרו של החתול, ישנם עוד 5 דברים נוספים שיעצימו אותו. אנחנו ב"אנימל סנטר", שמחים לחלוק אותם אתכם: 

5 טיפים לגידול חתול מאושר – אמצו ויישמו!

אתם לבטח מצפים לרשימה ארוכה של חוקים וכללים, אך אתם עומדים להיות מופתעים: החתול שלכם לא דורש יותר מדי, והדרך להבטיח את אושרו ורווחתו קצרה ופשוטה שתוכלו לדמיין:

  • וטרינר מקצועי ורגיש – אי אפשר לדבר על אושר מבלי לדבר על בריאות. מדובר על דברים המזינים זה את זה: הבריאות גורמת לאושר, ואילו אושר תורם לבריאות – המנטלית והגופנית. אושרו ובריאותו של החתול מותנים בטיפול וטרינרי ראוי, הניתן ע"י וטרינר מנוסה, מקצועי ורגיש. בין הטיפולים הניתנים לחתול ע"י הווטרינר: חיסונים לחתולים, בדיקות שגרתיות, מתן מענה במקרי חירום ועוד.
  • אוכל מזין ובריא – האם אתם מכירים את המנטרה: "אתה הוא מה שאתה אוכל"? אנחנו מנחשים שכן. תופתעו לגלות כי גם חתולכם הוא מה שהוא אוכל. ובמילים אחרות? ישנו קשר ישיר בין המזון בו אתם מאכילים את החתול, ובין רמת הבריאות ומידת האושר שלו. הזנתו במזון שאינו איכותי/מומלץ, עלולה להוביל לבעיות בריאותיות שיגרמו לו לסבל מיותר. בביקורת הראשונה במרפאה, נשמח להמליץ לכם מזון שעשוי להתאים לחתולכם בהתאם לגזעו, גילו ומשקלו.
  • ארגז חול – אז מי אמר שרק ילדים אוהבים לשחק בארגז החול? גם החתולים אוהבים (וצריכים!) ארגז חול צמוד. כידוע, את חתול הבית לא מורידים לטיולים מספר פעמים ביום, אלא שהוא עושה את צרכיו בארגז החול הביתי. בכדי להבטיח שהחתול שלכם יהיה מאושר, הקפידו על ארגז חול בגודל נאה – כזה שהולם את גודלו הפיסי. חשוב מאד לנקות את החול מצרכיו של החתול, ולא להשאירו מוזנח. 
  • שחקו עם החתול – המשחקים עם החתול חיוניים, ומעבר לכך שהם מעבירים לו את הזמן בהנאה, הם מעצימים ומחזקים את הקשר הרגשי ביניכם. כמו כן, כשלחתול ישנה תעסוקה ו"עניין", הצורך שלו להשתעשע בשריטת חפצים, פוחת. רצוי לשחק עם החתול בכל יום, גם אם לפרק זמן קצר.
  • תספורת לחתול – שוב ושוב עולה השאלה והיא האם יש צורך לספר את החתול? בגדול, אינכם חייבים לספר אותו, אך התספורת בהכרח תטיב עמו וכך תעצים את אושרו. הודות לתספורת, ניתן למנוע מצב של קשרים בפרווה ולכלוך בבית, לרענן ולאוורר את עורו ולמנוע ממנו להתגרד ולהתעסק בפרווה באובססיביות. אנו מזמינים אתכם להגיע עם חתולכם אל מספרה לחתולים של "אנימל סנטר"! 

נשמח לחלוק אתכם טיפים נוספים שאימוצם יבטיח חיים מאושרים ושמחים יותר לחתול! לייעוץ מקצועי או תיאום ביקור במרפאה, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת – 077-7299925

המרפאה סגורה כעת.

Call Now Buttonבמקרה חירום לחצו לשיחה
דילוג לתוכן